AWC VIENNA - SILVER TEXAS BRONZE

530283

Skladem

456 Kč s DPH


ks

Robus, exkluzivní značka výjimečných vín od Znovínu Znojmo. Víno vyzrávalo v dřevěných dubových sudech o objemu 600 l. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Název "Robus" odkazuje na dříve používané označení pro dub, jehož dřevo příjemně podtrhuje charakter červených vín karamelovými, vanilkovými a kouřovými tóny díky své vůni a obsahu tříslovin. Tato podpora dodává vínu přirozenou strukturu, robustnost a komplexnost. To vynikající víno je ideálním společníkem pro oslavné okamžiky a dokonalým partnerem k jídlu i dezertům v gastronomii. Víno je ušlechtilé, elegantní, robustní, a hladká tříslovina zdůrazňuje celkový dojem. Očaruje vás vůní i chutí kvalitní čokolády, kávy, povidel a lesního ovoce, jako jsou borůvky nebo černé ostružiny. Vynikající doplněk k hovězímu masu a zvěřině. S výbornými předpoklady k archivaci nabízí jedinečný zážitek.

Víno má STŘÍBRNOU medaili z AWC VIENNA
Víno získalo STŘÍBRNOU medaili na prestižní mezinárodní výstavě vín AWC VIENNA, která se koná každý rok ve Vídni a účastní se jí přes 1700 producentů vína ze 40 zemí světa.

 Víno má BRONZOVOU medaili z výstavy v USA
Víno získalo BRONZOVOU medaili na mezinárodní soutěži Texas International Wine Competition (TXIWC), což je velká soutěžní přehlídka vín v Texasu, která má za cíl mimo jiné zviditelnit Texas jako přední vinařský region a zároveň získat peníze na charitativní účely.

Zjistěte více o původu a vzniku tohoto vína - vinařství Znovín Znojmo

Zobrazte více produktů vinařství Znovín Znojmo - kompletní nabídka vín ze Znovínu Znojmo

Rulandské modré víno - hrozenRulandy modré co máme v nabídce. Všechny vína Rulandské modré najdete tady - vína z odrůdy Rulandské modré

Znovín Znojmo to je vinařství a vína udávající směr

Ředitel Znovínu Znojmo Ing. Pavel Vajčner Vinařství Znovín Znojmo

Objem balení
-
Cukernatost moštu v °NM
-
Vinařská obec
Stošíkovice na Louce
Viniční trať
U Tří dubů
Země původu
Česká republika
Číslo šarže
9388
Objem láhve
0,75
Přívlastek
výběr z hroznů
Suché, polosuché, polosladké, sladké
suché
Ročník
2019
Vinařství
Znovín
Obsah alkoholu
13,5
Zbytkový cukr
0,1
Kyseliny
5,2
Bezcukerný extrakt
29,6
Obsahuje oxid siřičitý
Ano
Vinařská podoblast
Znojemská

Kontaktujte nás!