Kvalitní víno

Příznivé ceny

Rychlé doručení

Pečlivě zabaleno

V čem tkví kvalita našich sudových vín?

Prodej sudového vína je často vnímán optikou: "Až půjdu z práce, po cestě koupím nějakou sudovku." Za málo peněz, čemuž odpovídá i kvalita, ale s tím se počítá. Ale představme si, že sudové, nebo chcete-li stáčené, víno bude mít parametry dobrých lahvových vín. A právě  taková kvalitní sudová vína Vám již více než deset let nabízíme, o čemž svědčí věrnost našich zákazníků, které si velmi vážíme!

Díky roky budovaným vazbám na moravské i zahraniční vinaře, jsou v naší nabídce originální a jedinečná sudová vína, která pro nás vinaři vyrábí nebo si je sami přímo dovážíme ze zahraničí. Vinotéka Vínovín, respektive její centrála, je ve Znojmě, tedy ve vinařském regionu a rakouský vinařský region Weinviertel je doslova za bukem. Majitelé Vínovínu ze Znojma pochází a víno je provází od ranného věku. Díky výše uvedeným okolnostem jsme schopni získat kvalitní sudová vína a uspokojit tak náročnější milovníky vína, kteří za to nemusí nutně vytáhnout z peněženky ranec.

Sudové víno balíme do klasických obalů o objemu 0,7; 1; 1.5; 2; 3; 5 litrů.

Druhy sudového vína

Skladem máme neustále kolem dvaceti druhů sudového vína. Nabídka se průběžně mění v závislosti na tom, jak se jednotlivé šarže vína doprodávají a jsou nahrazovány víny novými.

Samozřejmě stále ctíme různorodost nabízených sudových vín jak v odrůdách a barvách, tak i v obsahu cukru a alkoholu. Díky tomu si u nás vždy každý vybere.

Původ našeho sudového vína

Rozmanitá a zajímavá nabídka rozlévaných vín není dnes samozřejmostí. Doba, kdy zákazník přišel za vinařem s tím, že od něj "bude něco brát" a vinař pak kolem něj dělal oslavné tanečky jako když včela objeví lány nalitých květů, je pryč.

Dobrý vinař si své zákazníky vybírá. Jedná se o dlouhodobý proces navazování důvěry. Vinař své dobré víno svěří jen takovému obchodníkovi, u kterého má jistotu, že následné skladování, prezentace a forma prodeje konečnému zákazníkovi odpovídá jeho představám. Jsme rádi, že máme mnoho takových dodavatelů, ze kterých se v několika případech stali i přátelé. Děkujeme, že díky těmto lidským vazbám můžeme nabídnout zajímavý a jedinečný repertoár sudových vín.

Vinařství Vinice Hnanice - p. Hamza, Vinařství Arkadenhof Buchmayer, Rakousko - p. Buchmayer, Vinařství Mečl z Moravského Žižkova - p. Mečl starší, Vinné sklepy Lechovice - ředitel p. Tvarůžek, Vinařství Winzerhofen Schönhofer, Rakousko - manželé Schönhoferovi, Vinařství Vinný dům, Bzenec - p. Černoch, Vinařství Ampelos - p. Lukáš Kylián, Vinařství HAGN v Mailbergu - sl. Carina Hagn.

Proč si koupit sudové víno právě od nás?

Sudová vína nabízíme již přes deset let. Takto dlouhá praxe s sebou nese mnoho nabytých zkušeností, které se s přibývajícím časem a obratovým objemem prodaného sudového vína překlopily do funčního homogenního systému, který zaručuje ty nejlepší podmínky, které jsme schopni v současné době pro tento druh prodeje zajistit. Jedná se například o způsob skladování, kdy je především kladen důraz na teplotu skladovacích prostor. Dále pak způsob skladování PET obalů, nastavení interních sanitačních postupů, včetně poloautomatické sanitace nerezových KEG sudů myčkou atd. Prostě kromě úsměvu, který od nás dostanete, najdete dalších spoustu důvodů, proč si objednat sudové víno právě u nás. Děláme, co umíme, a děláme to proto, aby naši zákazníci byli spokojeni a rádi se k nám vraceli.

Jak naše víno převážíme?

Sudové víno - Vystlaná krabice proti nárazům Sudové víno - pečlivě zabaleno pro online prodej a následné odeslání

Kam dál?