Vítáme Vás na stránkách Vinotéky Vínovín, která se zaměřuje na prodej lahvového vína znojemských vinařů, sudového vína a doplňkového sortimentu.
    
Provoz ve vinotéce jsme zahájili v červenci 2004. Již od počátku se specializujeme na prodej vín znojemské vinařské podoblasti z produkce velkých i malých vinařství. Nechybí samozřejmě pochutiny k vínu a doplňkový sortiment. Naším hlavním cílem je uspokojit přání našich zákazníků. Snažíme se o co nejvyšší kvalitu našich služeb, vyvážený poměr kvality a ceny a neustálou aktualizaci nabídky zařazováním nových vín a produktů. V současné době si v naší vinotéce můžete vybrat z cca 300 druhů moravských lahvových vín a 25 druhů vín sudových, která pro nás vyrábí přímo moravští vinaři nebo si je dovážíme sami především z Rakouska, které je doslova za rohem, nebo i z Francie aj..
      
Začátkem roku 2007 jsme spustili internetový obchod se znojemskými víny a na jaře 2008 jsme připravili nové stránky s profesionálním e-shopem, který v dané podobě běžel 10 let.

Od podzimu 2017 jsme pracovali na zcela nové podobě našeho internetového obchodu a v pátek 13.7.2018 se nám podařilo spustit zcela nový e-shop, který je ještě více přehledný, pohodlný a usnadní Vám Váš nákup vín online. Všechna vína máme skladem a věškeré objednávky jsou zákazníkům doručovány do dvou pracovních dní od objednání. Dobrý servis je pro nás prioritou.

Vinotéka Vínovín má kromě internetového obchodu kamennou prodejnu, kde je možno veškerý sortiment zakoupit osobně a sudová vína na místě i ochutnat.    

Znojemská Vinotéka Vínovín se nachází na konci města Znojma – směr Praha – cca 150 m za čerpací stanicí OMV vpravo. Výhodou je velké parkoviště přímo před prodejnou, které umožňuje rychlý a pohodlný nákup.