Vítáme Vás na stránkách Vinotéky Vínovín, která se zaměřuje na prodej lahvového vína znojemských vinařů, sudového vína a doplňkového sortimentu.
    
Provoz ve vinotéce jsme zahájili v červenci 2004. Již od počátku se specializujeme na prodej vín znojemské vinařské podoblasti z produkce velkých i malých vinařství. Nechybí samozřejmě pochutiny k vínu a doplňkový sortiment. Naším hlavním cílem je uspokojit přání našich zákazníků. Snažíme se o co nejvyšší kvalitu našich služeb, vyvážený poměr kvality a ceny a neustálou aktualizaci nabídky zařazováním nových vín a produktů. V současné době si v naší vinotéce můžete vybrat z cca 300 druhů moravských lahvových vín a 25 druhů vín sudových, která pro nás přímo Moravští vinaři nebo si je dovážíme sami především z Rakouska, které je doslova za rohem nebo i z Francie aj..
      
Začátkem roku 2007 jsme spustili internetový obchod se znojemskými víny. Na jaře 2008 jsme pro Vás připravili zcela nové stránky s profesionálním e-shopem, který je přehledný, pohodlný a usnadní Vám Váš nákup vín online. Všechna vína máme skladem a věškeré objednávky jsou zákazníkům doručovány do dvou pracovních dní od objednání. Dobrý servis je pro nás prioritou.

V pátek 13.7.2018 jsme spustili opět zcela nový e-shop.

Vinotéka Vínovín má dvě kamenné prodejny, kde je možno veškerý sortiment zakoupit osobně a sudová vína na místě i ochutnat.    

Znojemská Vinotéka Vínovín se nachází na konci města Znojma – směr Praha – cca 150 m za čerpací stanicí OMV vpravo směrem do zahrádek. Výhodou je velké parkoviště přímo před prodejnou, které umožňuje rychlý a pohodlný nákup.

Brněnská Vinotéka Vínovín se nachází na ulici Vranovská 53/2. Před vinotékou jsou neustále volná místa k parkování a ve dvoře vinotéky jsou neustále rezervovaná další tři parkovací místa pro zákazníky (cca 20 m od vchodu).

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme příjemné chvíle ve společnosti dobrého vína.