Degustace může být i víc než jen ochutnání vína. Vínem můžeme doplnit skvělé jídlo a rázem se přesouváme do jiných úrovní prožitku a naše smysly najednou neví co je víc. Oči říkají hezké a vůně s chutěmi se drží za ruku a utíkají ztrácejíc se v mlžném oparu do ráje.
No, možná jsem se nechal malinko unést, ale věřte že na degustaci vín ve Vínovínu budete v dobrém vzpomínat.

Prostě VÍNO & JÍDLO.

Zážitkové degustace VÍNO & JÍDLO

Degustace pořádáme několikrát do roka ve čtvrtek v 18:45 hodin. Vždy degustujeme 10 vzorků vín a k vínům podáváme 4 - 5 většinou teplých jídel. Uvítací dobrota na vidličku na vás bude čekat již při příchodu.
Na degustaci budete mít vždy možnost objednat degustovaná vína za super výjímečnou cenu a my vám pak ty vína nachystáme a dáme vám vědět, že si je můžete vyzvednout.

Abyste všechno výše uvedené mohli zažít, vzpomínat na to a vyprávět ten neuvěřitelný příběh přátelům, je potřeba si obstarat vstupenku. S tím vám samozřejmě také rádi pomůžeme. Níže je možné vstupenku (-y) na naplánované degustace zakoupit a vstupenky je také možné zakoupit ve vinotéce u obsluhy. Kdyby jste potřebovali ještě nějaké doplňující info, zavolejte prosím Lence Gregorové na tel.: 606 720 544, která se o rezervace a vás naše milé hosty stará. Petr Fila - kuchař

Vstupenka na degustaci vín a kulinářský zážitek

Nákupem vstupenky máte automaticky rezervované místo.
Na dotaz. Určitě to nějak uděláme :)
500 Kč