290001

Skladem - doručíme do 2 prac. dnů Při objednání do 14 hodin odesíláme následující prac. den a další prac. den doručujeme.

230 Kč s DPH


ks

U vína je typické jemné perlení a harmonie pikantních kyselin, zbytkový cukr předurčuje využití této novinky pro velmi široké spektrum příležitostí. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Nealkoholické víno od pana Michlovského je vyrobeno z klasického vína metodou dealkoholizace. Prostě se vezme víno a zbaví se alkoholu metodou vakuové extrakce. Jednoduše řečeno se víno dá do vakua a lehounce se zahřeje, cca 30°C. A taková teplota už stačí na odpaření alkoholu, díky tomu vakuu, ale vínu nikterak neublíží. Tak a máme víno bez alkoholu :) Ale ještě je tady malý háček. Alkohol víno svým způsobem stabilizuje. A protože pan Michlovský nechce do vína přidávat víc než je nutné minimum přípravku na stabilizaci, je víno nasycené oxidem uhličitým, který má mimo jiné právě schopnost víno také stabilizovat. No a aby toho nebylo málo, tak ten oxid uhličitý, kterým se nealko víno sytí je přírodní, jelikož se jímá jako vedlejší produkt při kvašení Charmantu, což je sekt, který kvasí v tanku. Takže proto je nealko v naší nabídce perlivé a je dobré s ním zacházet jako se sektem, tedy vychladit a otevírat v nakloněné poloze. A dobrý je, že tohodle vína můžete vypít kolik je libo :) Víno se vyrábí ze svěžích mladých vín se zvýšeným obsahem CO2, podporujícího svěžest a stabilitu. Působí blahodárně na efektivnější trávení, kdy na rozdíl od alkoholických vín není organismus nucen vynaložit energii na trávení alkoholu a veškerá energie je tak využita na trávení potravy. Příznivý vliv na lidský organizmus je zajištěn zvýšeným obsahem enzymů, organických kyselin a látek polyfenolového komplexu v nealkoholickém víně. Pro výrobu se používají odrůdy Pinot noir, Zweigeltrebe, Frankovka a nové odrůdy Ariana a Agni.

Objem balení
-
Cukernatost moštu v °NM
-
Vinařská obec
-
Viniční trať
-
Země původu
Česká republika
Číslo šarže
3069
Objem láhve
0,75
Přívlastek
0
Suché, polosuché, polosladké, sladké
polosuché
Ročník
0
Vinařství
Vinselekt Michlovský
Obsah alkoholu
0
Zbytkový cukr
-
Kyseliny
-
Bezcukerný extrakt
-
Obsahuje oxid siřičitý
Ano
Vinařská podoblast
-

Kontaktujte nás!