Degustace může být i víc než jen ochutnání vína. Vínem můžeme doplnit skvělé jídlo a rázem se přesouváme do jiných úrovní prožitku a naše smysly najednou neví co je víc. 
Vynasnažíme se, abyste na degustace vín ve Vínovínu jen v dobrém vzpomínali :)

VŠECHNA MÍSTA UŽ JSOU PRODANÁ

Prostě VÍNO & JÍDLO.

Degustaci vín ze Znovínu Znojmo pořádáme ve čtvrtek 7.3.2024 v 18:45 hodin. Degustací nás provede ředitel Znovínu pan Matula a obchodní zástupce pan Vodička. Budeme degustovat cca 10 vzorků vín a k vínům se bude podávat více druhů jídel jak teplých tak i studených. Uvítací dobrota na vidličku na vás bude čekat již při příchodu. Jídla již tradičně připraví pan Fila.

Pouze na degustaci budete mít pak možnost objednat si degustovaná vína za cenu poníženou o 15 %. Objednaná vína Vám pak nachystáme a dáme vám vědět, že si je můžete vyzvednout.

Abyste všechno výše uvedené mohli zažít, vzpomínat na to a vyprávět ten neuvěřitelný příběh přátelům, je potřeba si obstarat vstupenku.

Kdybyste potřebovali ještě nějaké doplňující info nebo třeba seskupit k jednomu stolu více vstupenek, zavolejte prosím Petrovi na tel.: 606 838 524 nebo napište na info@vinovin.cz.

Zážitkové degustace VÍNO & JÍDLO

Vstupenka na 7.3.2024 - degustace vín ze Znovínu a k jídlu vícechodové menu

Napište nám na info@vinovin.cz a my Vám příště pošleme pozvánku a stih ...
Je to vyprodaný :(
Obsah alkoholu
0
Zbytkový cukr
0
Kyseliny
0
800 Kč