Pátek 10.7.2026 v 17:25 hod. na terase nad Jámou

Majestátní Mikulášský kostel nad vámi a údolí řeky Dyje před vámi. V komorní atmosféře max. 16 lidí zažijete úžasné místo, kde se skvělé víno snoubí s chutěmi a nezapomenutelnou atmosférou. V historickém srdci Znojma, na adrese Velká Františkánská 108/18. 

Dostupnost Momentálně nedostupné (16 ks)
Můžeme doručit do:
9.7.2026
Možnosti doručení
Kód: 140018
900 Kč
Pátek 10.7.2026 v 17:25 hod. na terase nad Jámou
Degustace terasa odskočená fotka se stínem

Mobilní vinný ateliér je autorský projekt Vinotéky Vínovín, který v sobě spojuje snoubení vína, jídla a místa.

Cílem je propojit lokální vína s napárovanými chutěmi degustačních soust na krásném místě pod širou oblohou. V tomto případě na soukromé terase ve starém městě Znojmě na adrese Velká Františkánská 108/18, Znojmo.

Akcí vás provede majitel vinotéky pan Petr Fila společně s externě spolupracující sommelierkou a enoložkou Katarinou Savkovou.

Akce je koncipována v podstatě jako předkrm, který rozjitří vaše smysly a připraví vás na večeři. Začátek je v 17:30 hod., pokud není uvedeno jinak a konec je kolem 19 hodiny.

Ochutnáte celkem 8 vybraných vín a šest degustačních soust, která budou připravena pouze pro tuto akci.

Přesné místo konání s časem je uvedeno také na vstupence, kterou obdržíte obratem mailem. Prosíme přijďte včas, nejlépe 5–10 min před začátkem, startujeme přesně.

Počet míst je omezen na max. 16 osob. V případě, že se neprodá min. 10 míst, vyhrazujeme si právo na zrušení akce a vrácení platby za vstupné.

Doplňkové parametry

Kategorie: DOBROTY Z REGIONU
Hmotnost: 10000 kg
Dodavatel: Vinotéka Vínovín s.r.o.

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Přední fotografie dobroty Solené preclíky v mléčné čokoládě, sáček 70 g - Mixit
59 Kč

Každý preclík je čokoládou bohatě obalen. Probudilo to tak jeho...

Kód: 640015
Přední fotografie dobroty Meruňková hořčice - sladká lehce pikantní, 200 ml, pasterováno - INGWO ČR
120 Kč

Luxusní a podmanivá věc v masu a paštikám.

Kód: 120056
Přední fotografie dobroty Créme boule - Double chocolate
26 Kč

Datlový koláček s kakaem plněný lískooříškovým krémem s fondánem.

Kód: 640013
Přední fotografie dobroty Švestková hořčice, 200 ml, pasterováno - INGWO ČR
120 Kč

Vynikající k masu, sýrům a přípravě dresinků. Chutnali jsme to!

Kód: 120055
Přední fotografie dobroty Créme boule - VANILLA DATE
26 Kč

Krémové koule představují skvělou harmonii sladkých datlí a...

Kód: 640014
Přední fotografie dobroty Solené preclíky v bílé čokoládě se slaným karamelem, sáček 70 g - Mixit
59 Kč

Vynikající kombinace slaných preclíků s čokoládovým karamelem....

Kód: 640006
Přední fotografie dobroty Klementinková hořčice, sladká, lehce pikantní, 200 ml, pasterováno - INGWO ČR
120 Kč

Tohle! Je! Prostě! Pecka! Chutnali jsme to!

Kód: 120054