SALON VÍN - ZLATÁ AWC VIENNA - SILVER KRÁL VÍN - ZLATÁ DECANTER - BRONZE DECANTER - PLATINUM DECANTER - SILVER NÁRODNÍ SOUTĚŽ - ZNOJMO - ZLATÁ SAN FRANCISCO - DOUBLE GOLD KRÁL VÍN - VELKÁ ZLATÁ NÁRODNÍ SOUTĚŽ - ZNOJMO - VELKÁ ZLATÁ FINGER L GOLD

510034

Produkt již není v nabídce

Víno si i přes vysoký stupeň přezrání zachovalo nezaměnitelný charakter slámového vína a barvu sytě žlutozelenou. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Vysoká cukernatost u těchto hroznů byla dosažena speciální technologií sesycháním hroznů zavěšených ve větraném prostoru po dobu minimálně 3 měsíců.

Víno získalo zlatou medaili v Salonu vín ČR


Víno získalo ZLATOU medaili v národní soutěži vín ČR, jedné z nejprestiznějších a nejobsazenějších soutěží vín v České republice.


Víno má STŘÍBRNOU medaili z AWC VIENNA
Víno získalo STŘÍBRNOU medaili na prestižní mezinárodní výstavě vín AWC VIENNA, která se koná každý rok ve Vídni a účastní se jí přes 1700 producentů vína ze 40 zemí světa.

 


Víno má ZLATOU medaili z výstavy Král vín
Víno získalo ZLATOU medaili na národní výstavě vín Král vín, která je jednou z největších v ČR a koná se každý rok v Praze. Výstava každoročně představuje a srovnává moravská a česká vína na našem trhu a to od roku 2006.
 


Víno má Zlatou medaili z Národní soutěže vín
Víno získalo ZLATOU medaili na Národní soutěži vín, nejvyšší oficiální soutěží vín v ČR, která slouží jako jasná a nezpochybnitelná garance kvality oceněných vín. Na základě této soutěže se pak nominují vína do Salonu vín ČR. 


Víno získalo PLATINOVOU medaili na výstavě Decanter
Víno získalo PLATINOVOU medaili na mezinárodní výstavě vín Decanter World Wine Awards. Decanter vydává uznávané spotřebitelské publikace o víně a pořádá největší výstavu vína v Asii Decanter Asia Wine Awards.
 


Víno získalo STŘÍBRNOU medaili na výstavě Decanter
Víno získalo STŘÍBRNOU medaili na mezinárodní výstavě vín Decanter World Wine Awards. Decanter vydává uznávané spotřebitelské publikace o víně a pořádá největší výstavu vína v Asii Decanter Asia Wine Awards.
 


Víno získalo BRONZOVOU medaili na výstavě Decanter
Víno získalo BRONZOVOU medaili na mezinárodní výstavě vín Decanter World Wine Awards. Decanter vydává uznávané spotřebitelské publikace o víně a pořádá největší výstavu vína v Asii Decanter Asia Wine Awards.
 


Víno získalo medaili DVOJITÁ ZLATÁ v San Franciscu v USA
Víno získalo DVOJITOU ZLATOU medaili na mezinárodní soutěži vín v americkém San Franciscu, která byla založena v roce 1980 a v současné době je jednou z největších a nejvlivnějších soutěží vína na světě.


Víno má Velkou Zlatou medaili z Národní soutěže vín
Víno získalo VELKOU ZLATOU medaili na Národní soutěži vín, nejvyšší oficiální soutěží vín v ČR, která slouží jako jasná a nezpochybnitelná garance kvality oceněných vín. Na základě této soutěže se pak nominují vína do Salonu vín ČR. 


Víno má VELKOU ZLATOU medaili z výstavy Král vín
Víno získalo VELKOU ZLATOU medaili na národní výstavě vín Král vín, která je jednou z největších v ČR a koná se každý rok v Praze. Výstava každoročně představuje a srovnává moravská a česká vína na našem trhu a to od roku 2006.
 Víno má ZLATOU medaili z výstavy v USA Finger lakes
Víno získalo ZLATOU medaili na mezinárodní soutěži Finger Lakes (FLIWC), která je jednou z největších charitativních soutěží vín ve Spojených státech amerických.


Zjistěte více o původu a vzniku tohoto vína - Vinné sklepy Lechovice

Zobrazte více produktů z Vinných sklepů Lechovice - kompletní nabídka vín z Lechovic

Víno Rýnský Ryzlink - hrozenVína Ryzlink rýnský máme skladem. Všechny vína Ryzlink rýnský najdete tady - vína odrůdy Ryzlink rýnský

Vinné sklepy Lechovice a jejich vína s tradicí od roku 1993

Sklepmistr Vinných sklepů Lechovice pan Hrachovský Vinné sklepy Lechovice - tanková hala

Cukernatost moštu v °NM
21,2
Vinařská podoblast
Znojemská
Vinařská obec
Borotice
Viniční trať
Nad Kolářovým sklepem
Země původu
Česká republika
Číslo šarže
1358
Objem láhve
0,2
Přívlastek
slámové
Ročník
2015
Vinařství
Vinné sklepy Lechovice
Obsah alkoholu
7,6
Zbytkový cukr
215,9
Kyseliny
8,5
Bezcukerný extrakt
65
Obsahuje oxid siřičitý
Ano

Kontaktujte nás!

Alternativní produkty 1