GRAND PRIX VINEX - SILVER

620024

Skladem - doručíme do 2 prac. dnů Při objednání do 14 hodin odesíláme následující prac. den a další prac. den doručujeme.

158 Kč s DPH


ks

Chuť tohoto vína je výrazně ovocná s jasným minerálním podtónem a příjemnou kyselinkou, která dodává vínu svěžest. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Pro jarní a letní teploty jsou skvělou volbou lehká vína typu rosé. Toto letošní rosé se vyznačuje lehce světlejší růžovou barvou, která přímo vybízí k ochutnání. Jeho vůně je příjemná a nenásilná, s aroma červeného lesního ovoce, které okouzluje na první nádech. Chuť tohoto vína je výrazně ovocná s jasným minerálním podtónem a příjemnou kyselinkou, která dodává vínu svěžest. Jeho závěr je potom věnován zralým jahůdkám a lehkému zbytkovému cukru, který dotváří celkový dojem. Je důležité si uvědomit, že toto víno není určeno k archivaci, ale je ideální pro okamžité požití a osvěžení v teplých jarních a letních dnech.


Víno získalo Velkou zlatou medaili na mezinárodní prestižní výstavě vín GRAND PRIX VINEX, která a je jednou z nejvýznamnějších soutěží vín v České republice. Soutěž je pořádána Národním vinařským centrem, o.p.s. ve spolupráci s akciovou společností Veletrhy Brno a Svazem vinařů ČR.

Zweigeltrebe červené víno - hrozenVína Zweigeltrebe co máme v nabídce. Všechny vína Zweigeltrebe najdete tady - vína z odrůdy Zweigeltrebe

Objem balení
-
Cukernatost moštu v °NM
20,5
Vinařská obec
Miroslav
Viniční trať
U Vinohradu
Země původu
Česká republika
Číslo šarže
1222
Objem láhve
0,75
Přívlastek
zemské
Suché, polosuché, polosladké, sladké
polosladké
Ročník
2022
Vinařství
Perk
Obsah alkoholu
10,5
Zbytkový cukr
17,8
Kyseliny
5,1
Bezcukerný extrakt
-
Obsahuje oxid siřičitý
Ano
Vinařská podoblast
Znojemská

Kontaktujte nás!