Novinka

600186

Skladem

2 800 Kč s DPH


karton

Vše jsme přechutnali. Výrazná, plná a intenzivní vína, navíc krásně a elegantně zabalená. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Pro milovníky plných červených vín, kteří rádi objevují a dovedou ocenit kvalitu a krásu, jsme nachystali tento super výběr červených vín z Moldavských vinařství. Karton se skládá z následujících vín, kdy údaj v procentech je procentní podíl láhve na ceně kartonu:

CABERNET SAUVIGNON, suché, roč. 2018, alk. 14 % - plné červené s příjemným tělem a tříslem. 7,2 % z ceny kartonu.

CASTEL MANUC, suché, roč. 2017, alk. 13,5 % - víno zrálo 1 rok ve francouzském dubovém sudu. Vyrobené z odrůd: Cabernet Sauvignon – 55 %, Merlot – 45 %, doporučujeme dekantovat. 12,2 % z ceny kartonu.

LUPI, suché, roč. 2016, alk. 14,5 % - Cuveé z odrůd Cabernet Sauvignon, Merlot a Saperavi. Víno má intenzivní rubínovou barvu. Buket je bohatý s nádechem vanilky a čokolády. Chuť je komplexní a ovocná s lehce sladší tříslovinou. A proč Lupi? Vlčí smečka se pravidelně objevuje ve vinohradu, odkud pochází hrozny tohoto vína. Hrozny jsou sbírány ručně. Macerace a fermentace se provádí tradiční technologií v dubových sudech o objemu 150 hektolirů po dobu 20 dní. Následně víno dozrává ve francouzských dubových sudech. 25,9 % z ceny kartonu.

SAPERAVI, suché, roč. 2018, alk. 14,5 % - SAPERAVI je původem gruzínská odrůda a toto víno vyniká vysokým obsahem extraktů taninů. Od vysazení vinic Saperavi ve vinařství Gitana již uplynulo 15 let a tímto dosáhly při dozrávání maximálního buketu a při přírodním kvašení v dubových sudech víno získalo chuť zralých třešní, lesních jahod, tóny citronu a bílého pepře. Hrozny byly sbírány a tříděny ručně. 23 % z ceny kartonu.

RARE NEAGRE, suché, roč. 2018, alk. 14 % - Rare Neagre je typická moldavská odrůda, která vyniká svou jemností, svěžestí a lehkostí. Jedná se o červené, suché víno. Fermentace hroznů sbíraných ručně probíhá ve velkých dubových sudech. Ve vůni červené bobule, jahody a nádech citrusů. Chuť je intenzivní a komplexní se sušeným ovocem. Doporučujeme podávat k lehčímu masu a mladým sýrům. 13,7 % z ceny kartonu.

PINOT NOIR, suché, roč. 2018, alk. 14,4 % - Tento PINOT NOIR byl vyroben tradiční technologií, hrozny byly sbírány ručně a víno dozrávalo 12 měsíců v dubových sudech. Má vyzrálou, ovocnou chuť po lesních jahodách, višních a jemného koření s nižším obsahem kyselin. Barva je typicky cihlová až cibulová. 18 % z ceny kartonu.

Země původu
Moldávie
Objem láhve
6 x 0,75
Ročník
2013 - 2016
Obsah alkoholu
13,5 - 14,5
Obsahuje oxid siřičitý
Ano

Kontaktujte nás!